Zadaj pytanie
20 października 2015 21:45

Trening klatki a sparingi i ból z nimi związany

Cześć,
Moje pytanie dotyczy kwestii a mianowicie od pewnego czasu jak by to określić postanowiliśmy wywrzeć większy nacisk na wytrzymałość mięśni sparingi(odporność na ból). Z początku wszystko było okey ale po treningu klatki (siłownia)który powoduje zakwasy trzymające nawet 3 dni a na treningu(karate) dość często ćwiczymy teraz na "gołe pięści" więc każde takie proste uderzenie jest nie lada wyzwaniem jak sobie z tym poradzić tzn nie wiem brać aminokwasy,czekać aż organizm si przyzwyczai bo na razie tylko taką mam tego perspektywę (taki trening mi osobiście bardzo się podoba,daje dużo satysfakcji i pozwala sprawdzić samego siebie) i najważniejsze czy jest to zdrowe ? Czy taki trening nie zaszkodzi mięśniom ?
1149
1
dodał odpowiedź 20 października 2015 21:46
pewnej*
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie