Zadaj pytanie
15 grudnia 2015 16:11

Czy trening tylko na worku ma sens

Witam, chciałbym zakupić sobie worek bokserski i nauczyć się różnego rodzaju ciosów, kopnięć. Nie wiem jednak czy sam worek w domu, bez trenera coś da. Załóżmy, że nie mam możliwości chodzenia na żadne treningi, to zakup tego worka będzie zmarnowaniem pieniędzy czy można nauczyć się czegoś samemu od uderzania w worek ?
795
1
dodał odpowiedź 15 grudnia 2015 21:03
moim zdanie na worku można rekreacyjnie poćwiczyć. Nic leprzego nie ma od treningów z trenerem i innymi osobami. Tak zdobędziesz najwięcej wiedzy i umiejętność. Samemu możesz też źle trenować tym samym utrwalić zle nawyki których jest cieżko się oduczyć. Także worek tylko rekreacyjnie jak dla mnie
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie