Zadaj pytanie

Patryk K

Patryk K
ranking
62
pytania
35
komentarze
9
odpowiedzi
123
odznaki Atleta srebrny Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 14 lutego 2016 19:34

ziomek 105kg i 1600 kal ? Zapewne już masz spiepszony metabolizm i nawet jak dodasz suplementy sarmy i tak to nic nie da, reversa lepiej zrób do jakichś 3500kal i to bardzo powoli jednocześnie zmniesz trochę cardio. Ja wogólę dziwię się że jeszcze żyjesz. Tak jak ktoś już napisał na dole organizm broni się przed kolejnym niedojadaniem i odkłada wszystko w tłuszcz dlatego nic nie idze. Dokładając kalori bd efektywniej spalał tłuszcz, polecam tylko nie od razu dowalić po 1000 k cal ale np 100 kal co 7-10 dni.

dodał odpowiedź 16 grudnia 2015 20:39

zrób sobie normalne posiłki zapakuj do pudełek

dodał odpowiedź 15 grudnia 2015 21:03

moim zdanie na worku można rekreacyjnie poćwiczyć. Nic leprzego nie ma od treningów z trenerem i innymi osobami. Tak zdobędziesz najwięcej wiedzy i umiejętność. Samemu możesz też źle trenować tym samym utrwalić zle nawyki których jest cieżko się oduczyć. Także worek tylko rekreacyjnie jak dla mnie

dodał odpowiedź 9 grudnia 2015 20:46

cheat day- nie liczysz kalori z całego dnia jesz co chcesz. Ja wolę cheat meal cvzyli jeden nieliczony posiłek. Nrmalnie jesz swoje posiłki i pomiędzy nimi wciaskasz jeszcze jeden . Zazwyczaj jakaś pizza lub inny fast food

dodał odpowiedź 9 grudnia 2015 20:41

osobiście polecam tylko w dni treningowe przed i po treningu. W dnt nie ma sensu jej brać 1g na 1kg masy ciała

dodał odpowiedź 6 grudnia 2015 14:02

To już masz potwierdzenie że źle robiłeś obliczając zapotrzebowanie od suchej masy mięśniowej.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie