Zadaj pytanie

W jakie suplementy z witaminami zainwestować?

Za tydzień planuje zaczynać redukcje która będzie trwała 4/5 miesięcy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ale niepokoi mnie to, że jest zima i będzie potrzebna większa odporność. Warzyw jem dużo, mniej więcej po 100 gram kalafioru, brokóła, marchewki, pomidora i papryki czerwonej. Z owocami gorzej, ale banany i jabłka. Niepokoi mnie fakt, że w dzisiejszych czas witamin jest mnie j w warzywach i trzeba wspomagać się suplementacją. Jedynie stosuje multiwitamine i magnez z hipermarketów, ale to na pewno jest za mało. Jak wy uzupełniacie witaminy i w jakich dawkach? Dodaję, że ważę 80kg i trenuje 5 razy w tygodniu każdą partię ciała.
1295
1
dodał odpowiedź 26 stycznia 2016 18:03
http://nowfoods.sklep.pl/special-two-180-tabletek-p-79.html 1 dziennie i git ;)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie