Zadaj pytanie

Odżywki na mase w moim wieku

Witam, mam 15 lat 46 kg i 168 cm cwicze kickboxing 3 razy w tygodniu i chciałbym sie dowiedzieć jakie odżywki na masę są najlepsze w zakresie 40-120 zł i czy w ogóle jest sens je brać w moim wieku.
582
1
dodał odpowiedź 27 lipca 2016 13:38
To, że zaczniesz brać odżywki na masę nie musi zagwarantować Ci w ogóle wzrostu masy. To jest jedynie uzupełnienie diety. Wejdź na dodatni bilans kaloryczny, jedz produkty nieprzetworzone, czyste, odstaw fast-foody, słodycze, słodzone napoje. Delikatnie dodatni bilans kaloryczny połączony z treningiem siłowym zapewni Ci wzrost beztłuszczowej masy ciała. Gainery to jedynie dodatek w momentach, kiedy nie możesz zjeść normalnego posiłku a musisz zachować kalorykę.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie