Zadaj pytanie
16 września 2016 11:00

Boks i siłownia , czy dobrze?

Siema, od przyszłego miesiąca planuje wstąpić do sekcji boksu. Czy da się pogodzić boks z siłownią? chodzi mi o to że chciałem nabrać suchej masy , ale przy boksie chyba to nie jest za dobre w związku z szybkością itp?
3100
3
dodał odpowiedź 17 września 2016 11:34
Możesz się liczyć z tym, że mogą być spadki masy jeśli nie dopracujesz diety i regeneracji. Oczywiście siłka i boks w osobne dni.
dodał komentarz 18 września 2016 17:08
no ale raczej się nie da zrobic masy kiedy trenuje boks w klubie co nie?
dodał odpowiedź 18 września 2016 22:15
jak masz technike szybkość też ale bez przynajmiej troche siły i mięśni nie da sie zrobić szybkości dobre połączenie możesz robić trening typowo sportów walki albo funkcjionalny lub street workrut i crossfit albo drążki pompki kierownica powodzenia
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie