Zadaj pytanie

Biceps

W jaki sposób mogę ćwiczyć biceps i triceps w warunkach domowych tak aby dawało to efekty ?
624
4
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:29
Masz bardzo dużo ćwiczeń na Zapytaj trenera. Polecam i z opinii Michała Karmowskiego, Radka Słodkiewicza i własnej, że nie ma lepszego treningu na te partie niż krótki ale bardzo intensywny trening. Polecam też urozmaicić sobie trening poprzez "Blood starving sets" oraz "Hany Rambod" przynajmniej u mnie to sprawiło równiez dość znaczny postęp.
dodał odpowiedź 3 października 2013 17:07
Polecam kanał na yt życienasportowo. Bardzo fajny koleś z pomysłami w domowej siłowni, z której zamieścił wiele filmików. Pozdrawiam.
dodał odpowiedź 5 października 2013 13:31
BARDZO DOBRE CWICZENIE NA BICEPS TO ĆWICZENIE ZWANE 21 -CZYLI 7 POWTÓRZEŃ OD DOŁU DO POŁOWY TUŁOWIA-7 POWTÓRZEŃ OD POŁOWY DO GÓRY-I 7 POWTÓRZEŃ CAŁYCH OD DOŁU DO GÓRY OCZYWIŚCIE ZE SZTANGĄ NAJLEPIEJ ŁAMANĄ I POMPA GWARANTOWANA
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie