Zadaj pytanie

Brak efektów

Witam. Mam pewien problem. Ćwiczę od pewnego czasu lecz nie widać po mnie efektów . Przyjmuję BCAA xplode. Co zrobić ?
594
5
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:18
Może masz źle dobranę makroskładni albo poprostu za mało odpoczynku regeneracji mieśni może być dużo powodów : p Podrawiam :D
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:19
Problem zapewne tkwi w diecie, nie podałes rzadnych informacji o sobie, wiec ciezko dokladnie powiedziec o jest powodem. Najpradopodobniej bedzie to zła dieta lub jej brak, trzeba pamietac, ze zarówno podczas redukcji tkanki tłuszczowej, jak i budowaniu masy mięśniowej dieta odgrywa bardzo istotną rolę. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:25
Zaczniesz jeść, to zaczniesz rosnąć. Nie mówię tu o diecie na masę tylko o wyliczeniu swojego zapotrzebowania kalorycznego (nie w kalkulatorze tylko na własnym ciele), podziale makroskładników i stopniowym zwiększaniu kaloryczność co te ~2 tygodnie. I voila, waga ruszy do przodu. A bcaa wyrzuć do śmieci, bo do niczego nie potrzebne jest. Przemysł suplementacyjny tak namieszał w głowach młodym pakerom, że kupią bcaa i są pewni, że urosną. Tragedia..
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:31
Może nieco więcej szczegółów? Staż treningowy, jak ćwiczysz, co jesz?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie