Zadaj pytanie

Suplementacja

Co mogę stosować i co powinienem stosować podacz przed i po treningu jake witaminy minerały oraz inne suplementy. Chcę nabrać na masie dziś ważę 78 Kg. Jestem szczupły.
1796
0

Witaj,

Twoje pytanie powinno brzmieć następująco:

Jak powinna wyglądać moja dieta podczas budowania masy mięśniowej. Dlaczego? Moim zdaniem jesteś osobą początkującą która chce jak najszybciej nabrać masy mięśniowej, lecz pamiętaj, żaden suplement Ci nie zbuduje masy mięśniowej! Na początku zacznij od dobrze zbilansowanej diety z nadwyżka kaloryczną o 20%. Po jakimś czasie możesz zastosować suplementację, która będzie się opierała na kompleksie witamin, kreatynie i białku.

Pamiętaj również o kompleksowych badaniach!  

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie