Zadaj pytanie
27 stycznia 2019 13:26

dieta 1800kcal

Witam
Mam pytanie odnośnie diety 1800 kcal. Chciałabym się dowiedzieć czy można schudnąć stosując taką dietę . Dodam że ćwiczę 4-5x w tygodniu do tego pracuję fizycznie . Ważę 58,5kg ,167cm wzrostu . Chciałabym zgubić te min.6 kg. Gotuję z książki Anny Dziedzic .
Spotkałam się z opiniami że taka dietę stosuję się aby utrzymać swoją wagę a mi zależy na schudnięciu . Co myślicie ?
155
0

Witaj,

Niestety nie posiadam informacji jaki ma Pani trening. Jeśli jest to 4-5 treningów cardio, zapotrzebowanie kaloryczne będzie o wiele mniejsze jak w przypadku treningu siłowego. Przy treningu oporowym dane 1800kcal może spowodować utratę tkanki tłuszczowej biorąc pod uwagę wydatek energetyczny podczas pracy fizycznej. Nigdy nie korzystałem z książki autorstwa Anny Dziedzic, wiec nie mogę się wypowiedzieć a temat jakości i komponowania dań zawartych w danej książce. W tak personalnym przypadku zalecam udać się do dobrego dietetyka bądź trenera.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie