Zadaj pytanie

Klatka Ramiona kalistenika

Trenuje street workout ;) i mam mały problem z nabraniem masy w rejonie klatki piersiowej i ramion głównie biceps ( triceps jest w całkikem dobrym stanie :D ) ... Cwicze bez zadnych obciązeń tylko własna masa ciała :)

Waga : 76 kg
wzrost : 180cm

Trening klatki oraz ramion wykonuje 2 razy w tygodniu

Macie jakąś rade ;D na takie ;D małe problemy
1326
3
dodał odpowiedź 21 lutego 2014 19:18
Myślę, że jest to kwestia bilansu kalorycznego, no i wiesz - biceps to mały, skromny mięsień, więc trudno go wyizolować w kalistenice.
dodał odpowiedź 21 lutego 2014 19:32
Też trenuję street workout i powiem szczerze że robiłem każdą grupę 2 razy w tyg co było głupstwem teraz robię każdą grupę raz w tyg i mięśnie od razu zaczęły rosnąć bo mają więcej odpoczynku i od kiedy tak trenuję zacząłem też najadać się do syta i jakoś teraz leci :D
dodał odpowiedź 21 lutego 2014 19:47
hehe :) spróbuje tak jak mówisz trenować każdą partię raz w tygodniu :) może to pomoże :P)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie