Zadaj pytanie

Skurcze mieśni podczas rozciągania

Czasami podczas rozciągania i nie tylko, łapią mnie skurcze, przede wszystkim dwugłowy, czworogłowy uda i łydki. Przyjmuję nutrisearch vitamin health care z wszyskimi niezbędnymi witaminami od 2 msc, jest lekka poprawa, skurcze są rzadsze, ale są nadal.
Co powinienem jeszcze przyjmować, aby wyeliminować je całkowicie?
877
3
dodał odpowiedź 18 maja 2014 19:13
Skurcze są zazwyczaj spowodowane brakiem magnezu, potasu i fosforu. Jeżeli jesteś na masie, najlepiej spożyć po treningu banana, który dostarczy tych wszystkich pierwiastków. Po za tym polecam suplementację witaminami tylko na noc, ponieważ wtedy najlepiej się one wchłaniają.
dodał odpowiedź 18 maja 2014 19:14
Hejka, jeśli sumpelent spowodował, że skurcze są rzadsze, stosuj go nadal, możesz również dorzucić jakiś suplement z większą ilością magenzu, gdy dotychczasowy przestanie przynosić efekty. Pozdro
dodał odpowiedź 18 maja 2014 20:02
Czy Twoje skurcze są bolesny czy to tylko drganie mięśni ? Ja mam również problem ze skurczami . Występują one w postaci drgania mięśni . Badania krwi wykazały że wszystkie pierwiastki mam w normie. Sam nie wiem co z tym z tym zrobić . Redukowałem 11 tyg (aeroby + trening siłowy). Waga spadła i efekt jest ok. Czytałem dużo na necie , byłem nawet u lekarza pierwszego kontaktu (przypadkiem w towarzystwie) i pytałem się o to. Uzyskałem odpowiedź że przyczyna może leżeć wszędzie i ciężko będzie znaleźć przyczynę skoro magnez i potas są wporzo. Jednym słowem się w*urwiłem i odpuściłem na razie treningi bo może to prostu przetrenowanie co ?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie