Zadaj pytanie

Krystian Chaustowicz

Krystian Chaustowicz
ranking
3
pytania
0
komentarze
650
odpowiedzi
3193
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty Zawodnik roku brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 22:23

Każdy ból kręgosłupa jest spowodowany nie PRZYSTOSOWANIEM a złym wykonywaniem jakiejś czynności lub schorzeniem, być może kuleje u Ciebie technika lub słabo się rozgrzewasz przed treningiem(dynamiczne, szybkie ruchy) oraz rozciągasz po treningu.W razie czego, polecam wizytę u lekarza oraz rozciąganie, trening core.

dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 22:21

Przy takiej wadze raczej powinieneś spożywać więcej kalorii, po za tym słabo ułożona dieta: wywal sok, a warzyw w ogóle nie wliczaj do bilansu oprócz ziemniaków.

dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 22:18

Możesz biegać ile Ci się podoba, ważne, żebyś nie biegał zbyt dużo, czyli ponad 60 minut, oczywiście, spalone kalorie musisz uzupełnić(zwłaszcza, że jesteś zapewne ektomorfikiem), więc w dni biegania będziesz musiał dodać jakieś 300-600 kcal do diety.

dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 22:16

Owszem możesz robić 2 razy dane partie mięsniowe, jednak z tą samą objętością, np. jednego dnia 6 serii i drugiego dnia też 6 serii, możesz zastosować super-serie lub serie łączone. Ponadto jeżeli masz je ćwiczyć 2 razy w tygodniu, to polecam Ci je robić w dzień po dniu, kilku dniach regeneracji(dni wolnych od treningu), kiedy je robisz same.

dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 21:31

Kreatynę bierz na 30 minut przed i bezpośrednio treningu po 5 g, lecz tylk ow przypadku treningu SIŁOWEGO.

dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 21:15

Nie da rady spalać tłuszczu i budować masy mięśniowej, albo to i to, wszystko zależy od diety.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie