Zadaj pytanie

Które suplementy diety na stawy są najlepsze i kiedy je stosować ?

Witam.
Trenuje siatkówkę. Mam problemy z kolanami. Po cięższym treningu lub serii treningów nie regenerują się one jak należy. Problem dotyczy zwłaszcza przyczepów mięśni. Tworzą się zapalenia. Czy suplementy typu Flexit, czy Animal Flex mają tutaj rację bytu ? Jeśli tak, to jakie suplementy są najbardziej wskazane ?
Co ewentualnie wprowadzić do diety ?
571
1

Witamy,

do diety warto wprowadzić świeży imbir, który można kupić prawie w każdym supermarkecie. Wspomaga on leczenie stanów zapalnych kości i stawów. Wystarczy dodać trochę startego imbiru do dwóch-trzech posiłków dziennie, albo do ciepłego napoju.

 

Z suplementów polecamy produkt Trec Glucosamine Sport Complex. Korzystają z niego zawodnicy Trec Team Athletes, także w okresie przedstartowym i pozwala im to na skuteczne uniknięcie kontuzji oraz utrzymanie stawów kolanowych w dobrym stanie.

 

Tymczasem zachęcamy do regularnego odwiedzania kanału Zapytaj Trenera (regularnie dodajemy nowe filmy):

https://www.youtube.com/ZapytajTrenera

http://www.zapytajtrenera.pl

dodał odpowiedź 31 października 2013 10:08
Jest to forum sponsorowane więc raczej nie powinniśmy pisać o innych firmach niż TREC NUTRITION, jeśli jestem w błędzie to niech mnie ktoś wyprowadzi . Trec również ma dobre suplementy na regeneracje, odbudowę stawów takie jak Joint Therapy czy Joint x pack i są tańsze niż w przypadku Animala, zacznij jeść kisiel, wrzuć któryś z w/w suplementów lub glucosamine sport z Treca i będzie dobrze zadbaj jeszcze o lepsze dogrzanie .
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie