Zadaj pytanie

Aga P

Aga P
ranking
260
pytania
3
komentarze
0
odpowiedzi
2

Treści:

dodał odpowiedź 14 sierpnia 2015 06:57

Zawsze zalewam płatki wrzątkiem, aby zmiękły, poniewaz po "surowych" strasznie boli mnie żołądek. Wydaje mi sie, ze jesli jesz na śniadanie nienamoczone płatki to powinieneś wypić do śniadania lub po odpowiednia ilosc płynów, aby płatki mogły sie namoczyć w żołądku, a nie zatrzymać i spowodować zaparcia.

dodał odpowiedź 11 listopada 2014 20:49

Jem najczęściej 4 posiłki dziennie, co 3-4h, czasami gdzieś jeszcze wcisnę podwieczorek. Mam niedoczynność tarczycy, myślę, że bardzo mi to utrudnia zrzucenie kilogramów. Dietetyczka uważa, że powoli, powoli, ale w dół idzie, ale mnie to nie zadowala. A co do treningu cardio, lepiej wykonywać jakieś zestawy z youtube, czy lepiej pobiegać np. 30 min ?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie