Zadaj pytanie

Michał S

Michał S
ranking
237
pytania
10
komentarze
0
odpowiedzi
4
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 8 grudnia 2014 18:08

I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki wielkie za pomoc wszystkim. Pozdrawiam

dodał odpowiedź 25 listopada 2014 07:59

Tak wykonuję inne ćwiczenia, napisałem tylko o klatce bo tutaj mam największy problem i te mięśnie po treningu najmniej czuję. A jak to jest z tym zapotrzebowaniem, bardziej wiarygodny jest ten z potreningu.pl czy ten co podał Gracjan?

dodał odpowiedź 24 listopada 2014 22:52

Z tego wzoru na zapotrzebowanie wynika, że po dodaniu 500 kcal muszę jeść 2900 kcal. Z Kalkulatora potreningu.pl wynika, że na utrzymanie mam jeść 2900kcal + 500 do tego, które z tych opcji jest bardziej wiarygodne. Co do przybierania na masie tak jak pisałem od września przytyłem 8kg wiem, że nie jest to czysta masa bo jem także śmieciowe jedzenie, ale ze spalaniem późniejszego tłuszczyku nie ma problemu, jak przyjdzie wiosna codzienne bieganie lub jazda na rowerze i się zgubi :).

dodał odpowiedź 20 sierpnia 2014 22:30

Zapotrzebowanie mam obliczone, wynosi ok 2600-2800 kalorii po dodaniu 300-500 kalorii do nadwyżki. Z kolejnością klatka, barki triceps czasem robię na odwrót. W ćwiczeniach na klatkę robię rozpiętki>wyciskanie>pompki ponieważ rozpiętki wstępnie rozciągną mięśnie. Co do ćwiczenia na środek klatki możecie podać jakieś przykładowe ćwiczenie? Odżywe na razie nie chciałbym bo wydaje mi się, że mam za mały staż. Co do kotleta z piersi to jest niestety smażony.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie