Zadaj pytanie
21 października 2014 20:31

Rozściąganie nóg

Witam ! Chciałbym was zapytac jakie cwiczenia rozciągające mam robic abym mógł normalnie zrobic szpagata i swobodnie kopac na wysokości głowy. Dzięki z góry ;) Jeśli był juz taki temat to przepraszam za zamieszanie i poprosze o link :)
2011
3
dodał odpowiedź 23 października 2014 21:06
Jeśli masz w pobliżu kogos kto ma pojecie bardziej o sportach gdzie występuja kopnięcia lub gimnastyce to popytaj a jeśli nie to zobacz to https://www.youtube.com/watch?v=QWjAarXIxaQ ;)
dodał odpowiedź 23 października 2014 21:35
Dzięki ;) Jeszcze ktoś coś by napisał może albo podal by jakiegos linka :) Byłbym wdzięczny
dodał odpowiedź 23 listopada 2014 13:11
Ja korzystam z tego: https://www.youtube.com/watch?v=iJSZzR9dKTo i rozciągam się do treningu siłowego rozciąganie dynamiczne czyli rożne wymachy nóg a pod wieczór biorę to co masz w linku
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie