Zadaj pytanie

Wojciech Marczak

Wojciech Marczak
ranking
254
pytania
4
komentarze
1
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 23 października 2014 21:06

Jeśli masz w pobliżu kogos kto ma pojecie bardziej o sportach gdzie występuja kopnięcia lub gimnastyce to popytaj a jeśli nie to zobacz to https://www.youtube.com/watch?v=QWjAarXIxaQ ;)

dodał odpowiedź 9 października 2014 14:05

Muay Thai jest bardziej urozmaicone ponieważ uczy walki łokciami i kolanami co jest bardzo skuteczne ;) Ja osobiście wybrałbym Muay thai jeśli miałbym do wyboru kb lub mt chociaż popytaj może znajomych z obu sekcji i niech wypowiedzą się na temat treningów, trenera i wtedy tez bedzie łatwiej wybrać ;) Powodzenia i wyrwałości w treningach ;)

dodał odpowiedź 26 września 2014 01:34

Do KSW akurat można dostać się przez obozy organizowane przez federacje ale ich koszt to coś w granicach 1000-1500 zł. Tam np, wypatrzyli Walusia i Anzora. Ale możesz również zacząć od treningów w klubie i startować na zawodach amatorskich, a pózniej może akurat wszystko potoczy sie w strone zawodowca.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie