Zadaj pytanie
1 grudnia 2014 10:42

morfologia w trakcie zapalenia gardla ?

Witam zrobilem morfologie i rozmaz w trakcie przeziebienia. W morfologii wyszlo mi leukocyty norma od 1-10 mi wyszlo 10,4 oraz z rozmazu monocyty 1-9 mi wyszlo 11. Co to moze oznaczac ?
1337
5
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 12:25
Witaj, Leukocyty są odpowiedzialne za białe krwinki, a jak wiadomo białe krwinki są odpowiedzialne za mechanizmy obronne organizmu, podobnie sprawa wygląda z monocytami. Jest to dość normalne ich podwyższenie podczas przeziębienia. Jednak nie możesz także tego brać na zasadzie, że nic się nie stało. Wyzdrowiej dojdź do siebie i zrób wyniki ponownie. Wtedy będziesz miał 100% pewność jak ze zdrowiem, swoją drogą lekarz nie wytłumaczył Tobie wyników? Byłeś z nimi u swojego lekarza? Pozdrawiam
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 12:49
Lekarz powiedzial ze nic powaznego jeszcze OB mialem 20 powiedzial ze normalne przy przeziebieniu i nie wskazuje to na nowotwor ale sie wystraszylem bo przeczytaniu w necie ze to bialaczka.
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 19:07
siemanko, Leukocyty oraz monocytam są to białe krwinki które za zadanie mają chronić organizm. Pozdrawiam ;)
dodał komentarz 1 grudnia 2014 20:36
Ale czy takie zmiany moga sugerowac nowotwor ?
dodał komentarz 1 grudnia 2014 20:39
nie sądzę, jak wyzdrowiejesz to proponuje zrobić ponowne badania.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie