Zadaj pytanie

Przedtreningówka - jak stosować?

Witam, jak to jest ze stosowaniem przedtreningówek? Aktualnie stosuję przedtreningówkę Game day od firmy Man i nie wiem za bardzo ile razy w tygodniu mogę ją stosować. Słyszałem, że branie przedtreningówek codziennie przed treningiem nie ma sensu, ponieważ przyzwyczaję organizm do jej działania i po prostu z dnia na dzień będę czuł coraz mniejsze pobudzenie.
3866
5

Witaj. Przed treningówke najlepiej stosować wówczas gdy przed nami naprawdę ciężki trening i potrzebujemy wsparcia, aby mu podołać. Uzywanie przed treningówki przed każdą sesja treningową, nie jest najlepszym pomysłem. Tolerancja na substancje w niej zawarte rośnie, a my dodatkowo uzależniamy się od niej do tego stopnie, że później ciężko nam będzie zrobić porządny trening bez jej udziału. Dobrze jest mieć w obiegu z 2-3 przed treningówki o różnej mocy i zakresie działania, aby w razie kryzysu, dobrać odpowiednią do naszych aktualnych potrzeb. 

dodał odpowiedź 14 lutego 2015 09:04
stosuj ją cyklami np. jeden cykl trwa 4-5 tygodni i stosuj ją codziennie głównie przed treningiem możesz też rano gdy jesteś zaspany by cię pobudziła.
dodał odpowiedź 14 lutego 2015 11:20
Tylko przed treningiem bierz np. przez okres 3 tygodni później przerwa i znowu, ewentualnie bierz tylko wtedy kiedy masz słabszy dzień by Cię pokopała trochę :)
dodał komentarz 15 lutego 2015 12:10
Ok, a ile tygodni przerwy? 3 tygodnie?
dodał komentarz 16 lutego 2015 07:42
Możesz nawet rochę krócej powiedzmy 10-15 dni. Zacznij od tych słabszych albo mniejszych dawek i stopniowo w górę :)
dodał odpowiedź 15 lutego 2015 21:25
Ile przerwy ?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie