Zadaj pytanie

Wątpliwości co do składu odżywki białkowej.

Cześć,
Dieta rozpisana wszystko niby gotowe, ALE!
Uwzględniłem w niej odżywkę białkową, jedynie w dni treningowe i jedynie po treningu. Jednak mam pewne obawy co do tego preparatu. Może i jestem zacofany czy coś, ale martwię się o moje zdrowie. Boję się o to żeby w tym proszku nie było jakiegoś shitu. Tzn substancji niepożądanych :) Czasami są nimi jakieś barwniki lub substancje nadające smak. Czy faktycznie jest tam tylko to co na etykietce? Białko trochę węgli itd?
Planuję zakup białka z Treca, nie będę ukrywał.
Mam nadzieję że dacie mi rzetelną i prawdziwą odpowiedź a nie coś w stylu "O Treca jest najelpsze jedz śmiało" itp.
POZDRO!
644
4
dodał odpowiedź 17 maja 2015 13:40
Nie to, że polecam treca bo sponsoruje zapytaj trenera, ale skład białka z treca i ogólnie to białko jest wysokiej jakości. Są tanie białka w których znajduje się wiele niepotrzebnych shitów (są nawet wypisane na etykiecie) to białko z treca śmiało możesz pić, tak samo jak wpc czy z Olimpu, nie ma większej różnicy.
dodał odpowiedź 17 maja 2015 14:10
Obawiasz się chemicznych dodatków w odżywce? Daj spokój, batonik, który ostatnio zjadłeś miał więcej shitu w swoim składzie niż odżywka. Barwniki i substancje nadające smak są wszędzie. W pierwszym lepszym produkcie będzie więcej chemii niż w odżywce. Nie przejmuj się, śmiało możesz jeść odżywkę białkową.
dodał odpowiedź 17 maja 2015 15:16
Dzięki Panowie :)
dodał odpowiedź 17 maja 2015 15:42
Hejka, od zawsze jadę na Trecowym Whey 100 i nic złego się ze mną nie dzieje : P Na pewno są dodatki polepszające smak (wydaje mi się, że jest to nawet opisane w składzie), ale są testowane laboratoryjnie, więc bez obaw : ) Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie