Zadaj pytanie
6 czerwca 2015 17:42

Szybkie przybranie masy

Witam,

Potrzebuje przybrać na masie w jak najkrótszym czasie. Chciałbym się was spytać jakie suple mógłbym zacząć brać aby przybrać szybko na masie . Podobno gainery są dobre ale niestety się nie znam, proszę o pomoc.Mimo mojej takiej diety ( dużo kurczaka , makarony , ryż ) słabe efekty.
436
5
dodał odpowiedź 6 czerwca 2015 19:34
Już samo podejście jak najszybciej nabrać masy jest błędne ponieważ nie koniecznie będzie to masa mięśniowa czy też nie jest to zdrowe niestety będzie to kosztowało trochę więcej czasu niż myślisz a jak bardzo Ci zależy na odżywkach to polecam białko może być jakieś najtańsze nawet i BCAA ale oczywiście nie polecam odżywek jeżeli nie ćwiczysz co najmniej 4-6 miesięcy.
dodał odpowiedź 6 czerwca 2015 20:55
zgadzam się z przedmówcą szybko nie znaczy dobrze wręcz można sobie biedy narobić czas i cierpliwość wszyscy wiemy że lato już zawitało ale teraz już się nie przeskoczy :)
dodał odpowiedź 6 czerwca 2015 22:55
Ktoś się zbyt późno obudził przed wakacjami. Ale przejdźmy do rzeczy. Nie możesz zrobić masy, bo jesz zbyt mało. Potrzebujesz diety z nadwyżką kaloryczną. Gainery to strata pieniędzy.
dodał odpowiedź 7 czerwca 2015 10:01
białko + bcaa ale tylko w ostateczności. Porządna mich z żarciem to podstawa, efekty muszą przyjść powoli
dodał odpowiedź 17 czerwca 2015 10:05
Musisz miec dopieta diete. Bez niej nie zajdziesz daleko. Dieta to 70% sukcesu. Gainer? Jakis pomysl to jest + kreatyne i bcaa.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie