Zadaj pytanie
3 sierpnia 2015 16:18

poranne bieganie

Czy Biegając rano na czczo szybciej spale tk tłuszczową ?
869
6
dodał odpowiedź 3 sierpnia 2015 18:59
Tak samo jakbyś biegała po obiedzie. Poza tym po jedzeniu treningi są wydajniejsze.
dodał komentarz 3 sierpnia 2015 19:32
Zgadzam się z przedmówcą i mogę dodać jeszcze, że bieganie na czczo będzie powodowało większy wyrzut kortyzolu. Wyższy poziom kortyzolu = więcej tkanki tłuszczowej się odkłada + większa strata mięśni. Najlepiej biegać sobie przed ostatnim posiłkiem (o ile jest to bieganie w stylu cardio/aeroby, bo jeżeli w formie intensywnych interwałów to lepiej wcześniej)
dodał odpowiedź 3 sierpnia 2015 19:50
Hejka, nie ma różnicy o jakiej porze biegasz, może to być po posiłku, może po treningu, wieczorem również. Wszystko zależy od Twojego czasu i chęci. Pozdro
dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 00:46
Moim zdaniem szybciej spalisz tkankę biegając o takiej porze, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Wtedy kiedy masz ochotę pobiegać dasz z siebie więcej, może nawet pobiegniesz dalej czy szybciej niż wtedy kiedy się do tego zmuszasz. Kiedy biegasz, a nie masz na to ochoty, może się to skończyć zniechęceniem i gorszymi rezultatami
dodał odpowiedź 31 października 2015 14:37
Moim zdaniem nie ma różnicy o jakiej porze będziesz biegać, bardziej staraj się biegać regularnie o tej samej porze i nie polecam biegać na czczo ponieważ będziesz osłabiony i mniej przebiegniesz bądz wolniej.
dodał odpowiedź 31 października 2015 17:41
Niby kazdy poleca naczczo ale to jest mit. O kazdej porze mozesz biegac.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie