Zadaj pytanie

AMR ♤

AMR ♤
ranking
235
pytania
2
komentarze
2
odpowiedzi
15

Treści:

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 02:05

Moim zdaniem lepiej udać się na konsultację bezpośrednio do trenera, który zada odpowiednie pytania i zobaczy cię na żywo. Różnica cenowa na pewno nie jest kolosalna, jednak dopasowanie diety indywidualnie jest bardzo istotne. Diety online to często plany typu kopiuj/wklej - uważam, że nie warto.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:59

W takim stanie osłabienia organizmu musisz uważać. Jeśli nie odczujesz ubocznych skutków treningu ale za razem nie będziesz się przeforsowywać to nie powinno sprawiać problemu. Treningi nie powinny być od razu bardzo ostre, sprawdź przez pewien czas jak na to zareagujesz i dostosuj wysiłek do samopoczucia. Również polecam konsultację z lekarzem sportowym - byle dobrym a nie takim co powie "siedź w domu i umieraj" (z autopsji) - powinien pomóc dopasować plan treningowy, monitorować sytuację organizmu i wychwycić ewentualne nieprawidłowości.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:49

Możesz wypić np. połowę dawki. Natomiast jeśli jesteś w stanie dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość białka z posiłków to nie jest to w ogóle potrzebne - ale zaszkodzić nie powinno.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:44

To jest sprawa indywidualna. Ciężko określić taki proces. Bardzo ogólnikowo ja przy deficycie około 500kcal i wysiłku około 1h siłowy + 1h cardio co 2 dzień chudłam 0.5kg tygodniowo a znajoma mająca ten sam układ 1kg.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:40

Zależy jaki problem. Przy moich kłopotach z odcinkiem lędźwiowym wystarczyło zacząć od delikatnego wzmacniania tych mięśni. Pamiętam czasy kiedy nie mogłam się schylić a o tym, żeby coś podnieść nie było mowy. Należy uważać aby się nie przeciążyć i jeśli boli przerwać ćwiczenie. Zacząć od małych ciężarów i z biegiem czasu powinno się polepszyć - zalecam jednak konsultację z trenerem. Jeśli nie chcesz ćwiczyć na siłowni to fajnym pomysłem zarówno na redukcję tkanki jak i wzmocnienie mięśni będzie Nordic Walking lub basen.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:35

Czy miałaś cesarkę? Problem może być wewnętrzny, związany z perystaltyką jelit bądź niewłaściwym obkurczeniu macicy. W ostatnim przypadku kiedy coś zjemy, tworzy się nacisk na macicę co pododuje w pewnym sensie jej napuchnięcie - dlatego brzuch jest twardy, zwykle nie towarzyszą temu żadne boleści. Brzuch jest tutaj ewidentnie wypchnięty w tym miejscu więc zwróć uwagę na ten problem, poproś ginekologa o usg i sprawdzenie regeneracji macicy. Przy tego typu dolegliwości pomocne jest pływanie tzw rzabką, usprawnia proces regeneracyjny.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie