Zadaj pytanie

AMR ♤

AMR ♤
ranking
236
pytania
2
komentarze
2
odpowiedzi
15

Treści:

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:16

Nieprawda. Na produkty light trzeba bardzo uważać ponieważ często ładowane są tam zastępcze składniki aby utrzymać smak - tłuszcze jeśli mniej cukru, cukier jeśli mniej tłuszczu etc. - wystarczy przyjrzeć się etykiecie. No i oczywiście napis light nie obliguje nas do pochłaniania ton danego produktu ;) lepiej wybrać czasem zwykły produkt ale zjeść go mniej, od szklanki coli raz na jakiś czas na pewno nie umrzesz, byle to nie były 2l - no i to jako "chwila zapomnienia" jakoś tam smakuje, nie jak te napoje light o smaku mydlin.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:15

Nie prawda. Na produkty light trzeba bardzo uważać ponieważ często ładowane są tam zastępcze składniki aby utrzymać smak - tłuszcze jeśli mniej cukru, cukier jeśli mniej tłuszczu etc. - wystarczy przyjrzeć się etykiecie. No i oczywiście napis light nie obliguje nas do pochłaniania ton danego produktu ;) lepiej wybrać czasem zwykły produkt ale zjeść go mniej, od szklanki coli raz na jakiś czas na pewno nie umrzesz, byle to nie były 2l - no i to jako "chwila zapomnienia" jakoś tam smakuje, nie jak te napoje light o smaku mydlin.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 01:05

Też polecam na wstępie trening FBW. Zachęcam do przysiadów i wykroków z obciążeniem oraz martwych ciągów na prostych - są męczące ale dają szybko ładny efekt wizualny co podbuduje motywacje. A pozostałe ćwiczenia wedle uznania po 4 na partię zamiennie 2 w treningu A (np. pon, czw) i 2 w treningu B (np. wt, pt) proponowałabym na początku brzuch max raz w tygodniu bo jest jednak ćwiczony przy innych partiach ciała a DOMS'y "brzuchowe" bywają bardzo nieprzyjemne ;)

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 00:57

W zależności od samopoczucia i regeneracji. Pamiętaj, że przetrenowanie jest gorsze niż ominięcie treningu.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 00:55

Ja też wracałam na siłownie po długiej przerwie. Na początku wracałam do ciężarów do których doszłam mniej więcej po roku od startu bo mniejszych już nie czułam - ale powrót do formy uzyskanej po 2,5 roku zajął mi około 4 miesięcy - czyli ciało ładnie współpracowało i jakaś pamięć pozostała. Stosowałam przez pierwszy miesiąc trening FBW na rozbudzenie ciała podobny do tego jaki miałam na samym początku - treningi robiłam I tydzień 2x, II tydzień 3x, III tydzień 4x a potem przeszłam spowrotem na SPLIT.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 00:46

Moim zdaniem szybciej spalisz tkankę biegając o takiej porze, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Wtedy kiedy masz ochotę pobiegać dasz z siebie więcej, może nawet pobiegniesz dalej czy szybciej niż wtedy kiedy się do tego zmuszasz. Kiedy biegasz, a nie masz na to ochoty, może się to skończyć zniechęceniem i gorszymi rezultatami

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie