Zadaj pytanie

AMR ♤

AMR ♤
ranking
236
pytania
2
komentarze
2
odpowiedzi
15

Treści:

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 00:42

Mięśnie brzucha użytkujemy wykonująć ćwiczenia na wiele innych partii ciała, nawet o tym nie wiedząc - więc ćwiczenia stricte na brzuch lepiej wykonywać co 2 dzień.

dodał odpowiedź 29 lipca 2015 01:10

Jest wielu polecanych trenerów/dietetyków, warto się trochę zapoznać z tematem, znaleźć tego odpowiedniego i do niego napisać/zadzwonić. Oczywiście może ktoś po koleżeńsku rozpisze Ci dietę, jednak cudów nie należy się po niej spodziewać - darmowe bądź bardzo tanie plany dietetyczne to zwykle po prostu "kopiuj/wklej". Profesjonalne plany ułożone bezpośrednio pod Ciebie to nie wydatek rzędu połowy wypłaty, więc nie warto oszczędzać tych kilkunastu złotych.

dodał odpowiedź 29 lipca 2015 01:03

FBW czyli Full Body Workout to trening całego ciała na jednej sesji. Nie jest on przypisany wyłącznie dla początkujących, chociaż łatwiej "załapać" zasady w oparciu o taki program.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie