Zadaj pytanie

Czy brzuch można trenować codziennie czy lepiej co drugi dzien ?

1396
5
dodał odpowiedź 10 sierpnia 2015 12:13
Brzuch trenuj 2 razy w tygodniu. Mięśnie brzucha jak każde inne potrzebują również czasu na regenerację. Lepiej rzadziej a intensywniej.
dodał odpowiedź 10 sierpnia 2015 12:45
A czy np plecy też ćwiczysz codziennie lub co drugi dzień? NIE więc brzuch też nie. 2 razy w tygodniu po 5 - 6 serii powinno wystarczyć. Mięśnie rosną gdy odpoczywasz - pamiętaj.
dodał odpowiedź 11 sierpnia 2015 00:42
Mięśnie brzucha użytkujemy wykonująć ćwiczenia na wiele innych partii ciała, nawet o tym nie wiedząc - więc ćwiczenia stricte na brzuch lepiej wykonywać co 2 dzień.
dodał odpowiedź 19 sierpnia 2015 12:18
Siemanko, masz tutaj film Michała KArmowskiego który opowiada jak trenować mięśnie brzucha: https://www.youtube.com/watch?v=LIOaIG6lJs0
dodał odpowiedź 22 sierpnia 2015 00:05
Ja trenuje co drugi dzien. Nwm czy to dobrze czy zle ale mi taki tryb odpowiada. Zawsze trenowalem brzuch co dziennie ale wydaje mi sie ze trenowanie brzucha co 2-3 dni to jest dobry pomysl. :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie