Zadaj pytanie

Biceps na mase! Jak zacząć?

Witam, mam pytanie odnośnie ćwiczeń.na biceps. Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć biceps aby urósł, oraz ile ćwiczeń i powtórzeń, z góry dziękuję
576
6
dodał odpowiedź 23 lutego 2016 23:47
To czy mięśnie rosną zależy od ilośi spożywanych kalorii dziennie.Jeśli chcesz by mięśnie rosły musisz spożywac więcej kalorii niż wynosi Twoje zapotrzebowanie. Co do treningu bicepsa: 2 razy tygodniowo, na każdym treningu 3 ćwiczenia po 4 serie. Zakres powtórzeń 10-15.
dodał komentarz 24 lutego 2016 10:07
Przepraszam ale jak robię po 5 powtórzeń na biceps to źle :? PS. rośnie ;)
dodał odpowiedź 23 lutego 2016 23:52
witam, dlaczego właśnie biceps chcesz mieć większy? czy chodzi o obwód ramienia?wówczas nie tędy droga...odpowiadając zupełnie teoretycznie.Dwa razy w tygodniu, 1O powtórzeń, 3 ćwiczenia. Musiałbym jednak wiedzieć ile ćwiczysz, jakiej jesteś budowy, ile masz treningów w tygodniu, jak się odżywiasz, jakie masz czucie mięśniowe, jaką technikę
dodał komentarz 24 lutego 2016 16:25
Ogólnie tak pytam, ćwiczę sam w domu więc zbieram po trochu informacji na każdą partie ciała wszystko łącze i wtedy dopiero zaczynam, dzięki :)
dodał odpowiedź 24 lutego 2016 12:27
Umiesz czytać czy nie bardzo? Napisałem, że za to czy mięśnie rosną odpowiada, a dokładnie ilośc spożywanych dziennie kalorii. Możesz wgl nie ćwiczyć bicepsa a będzie rosnąć.
dodał odpowiedź 24 lutego 2016 13:00
ilość serii, powórzeń, rodzaj ćwiceń to wszystko sprawy indywidualne, ale jesli mówić teoretycznie 1O powtórzeń jest optymalne dla bicepsa.Cały rok ćwicząc w ten sposób nie będzie jednak progresu, dlatego trzeba robić cykle masowe, siłowe, rzeźbowe
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie