Zadaj pytanie

Czy stosowanie glukozaminy przynosi jakieś wymierne korzyści?Jeśli nie, to czy są na rynku jakieś środki chroniące stawy?

Witam,
chciałem zapytać Pana o stosunek do stosowania glukozaminy? Mam problem z brakiem wystarczającej ilości mazi stawowej. Przez 2 miesiące stosowałem glukozaminę zgodnie z zaleceniami na opakowaniu, jednak nie odczułem żadnej różnicy. Czy Pan stosuje tego typu środki i co o nich sądzi?
Pozdrawiam
583
5
dodał odpowiedź 20 grudnia 2013 19:28
Glukozamina jest specyficzna, ponieważ reaguje z różnymi kwasami w żołądku i może przynieść negatywny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego. Polecam regeneratory stawów: http://www.trec.pl/wg-skladu/regeneratory-stawow.html oraz dobrą dietę, organizm regeneruje się o wiele lepiej, jeżeli dostarczysz około 2 g na kg masy ciała.
dodał komentarz 20 grudnia 2013 23:08
glukozamina nie dziala, jak chcesz mam badania
dodał komentarz 21 grudnia 2013 09:23
Napisz to jeszcze 100 razy :)
dodał odpowiedź 21 grudnia 2013 01:21
Też widziałem badania podważające zasadność stosowania glukozaminy natomiast może ktoś stosował i ma inną opinię.
dodał odpowiedź 21 grudnia 2013 11:04
flexit drink
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie