Zadaj pytanie
13 sierpnia 2017 13:51

Jakie suplementy używać

Witam serdecznie biegam co 2 dzień ok 30min. Chciałbym się dowiedzieć jakie suplementy przyjmować przed jak i po treningu pozdrawiam serdecznie


1462
2

Witam. Temat suplementacji osób początkujących to bardzo obszerny temat. Najpierw upewnij się czy Twoja dieta jest dobrze zbilansowana, upewnij się czy spożywasz odpowiednia pule kalorii w odpowiedniej proporcji makroskładników. Jako biegacz mogę Ci polecić suplementacje aminokwasami BCAA, które uchroni Twoje mięśnie przed katabolizmem, odżywka białkowa jako uzupełnienie diety ubogiej w białko. Jeśli Twoje trening przekraczają więcej niż 1,5 h dorzuć mieszankę węglowodanów prosytych: Vitargo lub Carbo.

 

Pozdrawiam 

 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

 

 

 

 

 

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

 

 

 

dodał odpowiedź 15 sierpnia 2017 10:24
Jeśli masz już odpowiednio dobraną dietę to proponuję BCAA lub kreatynę. BCAA zapobiegnie katabolizmowi mięśniowemu a kreatyna zwiększy twojom wytrzymałość.
dodał odpowiedź 3 października 2017 22:13
Dziękuję bardzo za odpowiedź pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie