Zadaj pytanie

Miłosz Przybył

Miłosz Przybył
ranking
90
pytania
14
komentarze
7
odpowiedzi
103
odznaki Atleta brązowy Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 11 kwietnia 2018 08:31

Zacznij się więcej ruszać,spacery ,rower ok godziny dziennie spokojne tempo. Powoli zmieniaj nawyki żywieniowe, wyżuć z diety słodycz , cukier, fastfoody ale stopniowo. Gdy już ci się uda zmienić nawyki możesz zacząć liczyć kalorie i wprowdzić deficyt wraz z treningiem.

dodał odpowiedź 17 marca 2018 17:06

Ze swojej strony dodam że nie da się podbić testosteronu (legalnymi suplementami) bo organizm zawsze będzie dążył do równowagi. Poza tym nie warto igerować układ hormonalny. Ale jeśli masz zbyt niski poziom testosteronu to proponuję ZMA które przywróci go na właściwy poziom.

dodał odpowiedź 17 marca 2018 17:00

Zapotrzebowanie kcal to kwestia bardzo indywidualna ważne jest nie tylko waga i wzrost ale także ogólna aktywność fizyczna (nie tylko siłownia) , wiek,staż treningowy, ilość stresu,równowaga chormonalna.

dodał odpowiedź 17 marca 2018 16:51

Od czasu do czasu można zjeść jakieś słodycze czy fastfoody ale na dłuższą metę ttakie żywienie nie jest zbyt bezpieczne. Kożystanie z słabej jakości białek i reszty makroskładników zwiększ ryzyko przetrenowania,chorób układu krążenia itd poza tym prawdopodobnie przyrost beztłuszczowej masy ciała będzie wolniejszy niż w przypadku pełnowartościowej diety.

dodał odpowiedź 17 marca 2018 16:42

Na pewno wystąpi efekt jojo bo organizm się przystosuje do ilości spożywanych kalorii i spowolni tępo przemiany materii a po powrocie do narmalnego żywienia zacznie magazynować energię w postaci tkanki tłuszczowej. Dieta powinna się składać z odpowiednich proporcji makroskładników i lekkiego deficytu (300-500kcal).

dodał odpowiedź 25 lutego 2018 15:48

Pas kulturystyczny powinien być stosowany jedynie przy podnoszeniu maksymalnych ciężarów nie w codziennych treningach ponieważ działa jak orteza czyli absorbuje pracę mięśni (gorsetu który stabilizuje ciało) przez co je osłabia je i istnieje ryzyko kontuzji

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie