Zadaj pytanie
11 grudnia 2017 17:07

Rotacja węglowodanami

Cześć,

Nazywam się Przemek, lat 31, wzrost 175 cm, waga 71 kg, staż treningowy 3 lata. Jestem świeżo po rekompozycji i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Dwa tygodnie temu zacząłem okres masowy i rotację węglowodanami. Dni nie treningowe : B 170, W 150, T 120; dni treningowe : B 170, W 120, T 120. Po tych 2 tygodniach z takim makro zauważyłem, że waga zamiast iść do góry poleciał o 1-1,5 kg w dół. Co jaki okres czasu dokładać kcal? Chyba optymalnie będzie co 2 tygodnie, ale chcę sie upewnić. O ile kcal bezpiecznie zwiekszać zeby szlo powoli i w miarę beztluszczowo? I jak ma sie zmieniać rozkład makro?? Proszę o pomoc
536
2
dodał odpowiedź 12 grudnia 2017 17:15
Ktoś się zna na temacie?
dodał odpowiedź 12 grudnia 2017 20:45
Coś tu się nie zgadza. Czy to oznacza, że jesz mniej węglowodanów w dni treningowe niż w dni nietreningowe? To by wyjaśniało spadek masy za miast wzrostu. 2 lata temu też robiłem masę na diecie rotacyjnej i byłem zadowolony. 150g węgli w dni nie treningowe możesz zostawić. Natomiast w dni treningowe możesz obciąć tłuszcz do 100 a podnieść węgle spokojnie do 300 i z czasem dodawać kolejne ilości węgli. Mogę wspomnieć, że pod koniec masy jadłem już 500g węgli w dni treningowe.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie