Zadaj pytanie

cm3 crossfit i hspu

czy cm3 mnie nie spompuje na crossfit-cie ? dodam, że sam układam sobie treningi, bo przygotowuję się do testów sprawnościowych, aby dostać się do szkoły i mam teraz problem bo w trakcie jednego z wod-ów ciężko mi jest dociągnąć ostatnie dwie rundy hspu i pull-ups 20/20 i nie jest to wina zmęczenia. staram się nie wyrzucać nogami w celu poprawy tym samym siły.
1298
3
dodał odpowiedź 24 grudnia 2013 13:19
Absolutnie nie, cm3 doda Ci siły i sprawi, że trening będzie łatwiejszy i intensywniejszy.
dodał odpowiedź 24 grudnia 2013 14:10
Zastanów się nad jednym: potrzeba jest Ci siła czy energia? Jeśli energia to polecam przedtreningówki: http://www.trec.pl/wg-skladu/energia-pobudzenie-koncentracja.html lub też Carnotrix: http://www.trec.pl/wg-skladu/aktywatory-tlenku-azotu-i-karnozyny/carnotrix-180-tab.html
dodał odpowiedź 27 grudnia 2013 00:54
kreatynka doda sily wytrzymalosci a to przy crossficie tez potrzebne jak na silowni
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie