Zadaj pytanie

Kamil C.

Kamil C.
ranking
7
pytania
19
komentarze
362
odpowiedzi
1576
odznaki Atleta brązowy Ekspert złoty Komentator srebrny Rekordzista brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 18 marca 2015 09:03

Oczywiście, że możesz jedyny problem to to że słodziki z końcówką -ol, ksylitol , sorbitol itp.w sporych ilościach mogą powodować biegunkę."Spora" ilość u niektórych ludzi jest na prawdę niewielka. To tak tylko w razie gdybyś naglę dostał biegunki.

dodał odpowiedź 10 listopada 2014 11:02

CM3 5g przed i 5g po treningu siłowym. BCAA przed aerobami 1g na 10kg masy ciała. HMB proponuje stosować przed aerobami. Serwatkę wtedy kiedy brakuje białka w diecie. Dawkoowanie na opakowaniu nie zawsze jest poprawne.

dodał odpowiedź 7 listopada 2014 20:48

A w czym niby takie napoje miały by przeszkadzać ? Oczywiście, że można.

dodał odpowiedź 6 listopada 2014 21:56

jeśli mieścisz się w zapotrzebowaniu to nie ma problemu.

dodał odpowiedź 6 listopada 2014 19:35

45-30min jeśli tabsy, proszek ok 30min.

dodał odpowiedź 5 listopada 2014 20:44

Na redukcji warto stosować kwasy omega i witaminy ze względu na trudności z ich dostarczeniem przez ogranicznia w diecie. Białko polecam stosować na noc z dodatkiem tłuszczu to zapewni lepszą regenerację. Dorzuć na lepszy sen i regeneracje GABA 760 super produkt pomógł mi z bezsennością. Amino tylko przed i po treningu na noc lepiej białko. Carnitynę przed treningiem bierz, a w dni nietreningowe rano po jedzeniu.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie