Zadaj pytanie
15 stycznia 2018 22:37

Co lepsze street workout czy siłownia żeby mieć taką sylwetke??

Czy lepiej ćwiczyć street workout czy na siłowni ciężary, żeby mieć taką mniej więcej sylwetkę? chcem poprawic sylwetkę, i siłę przede wszystkim, po czym taka sylwetka jest po siłowni czy bardziej street workout ? Nie chcem dużo wazyc max 80 kg, chciałbym mieć mniej więcej taka sylwetke atletyczna
3490
1

Witaj,

Wielu widziałem chłopaków, którzy trenują street workout i wyglądają naprawdę dobrze.

Jeżeli interesuje Cie szczupła, wyrzeźbiona sylwetka to jak najbardziej trening kalisteniczny CI w tym pomoże, lecz gdy będzie zależało CI na zbudowaniu dużej masy mięśniowej to może być już to problem, ponieważ w pewnym etapie masa własnego ciała nie wystarczy do dalszego rozwoju twoich mięsni, nawet zwiększając serie czy powtórzenia.

Wszystko zależy od tego jaką wybierzesz drogę bo to jest sprawa indywidualna, lecz moim zdaniem warto połączyć obie formy aktywności. 

 

pozdrawiam 

 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

 

dodał odpowiedź 17 stycznia 2018 21:06
*chcę... Widziałem sylwetki chłopaków, który ćwiczą sobie w parku już dłuższy czas i wyglądają podobnie do tych na zdjęciach. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj treningu sobie wybierzesz. Taką sylwetkę możesz osiągnąć zarówno na siłowni jak uprawiając street workout.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie