Zadaj pytanie

Adam Nowak

Adam Nowak
ranking
174
pytania
7
komentarze
6
odpowiedzi
38

Treści:

dodał odpowiedź 17 marca 2018 08:36

Dużo dają tzw. "vlogi"... Moja przygoda z kulturystyką rozpoczęła się wraz z przeglądaniem YouTube. Roi się tam od ludzi, którzy za darmo pokazują ich drogę do lepszej formy. Można się z tego wiele nauczyć. Osobiście nigdy nie korzystałem z żadnych forum, ponieważ ciężko zweryfikować wiarygodność osób wymieniających się informacjami. No i wiadomo, są też książki. Polecam "Metody Treningowe Kulturystyka" Leszka Michalskiego. Ta książka towarzyszy mi już od przeszło 2 lat i okazała się niezmiernie przydatna kiedy chciałem skupić się na zrozumieniu procesów zachodzących w ciele podczas treningu siłowego jak również podczas doboru ćwiczeń, diety i suplementów.

dodał odpowiedź 17 marca 2018 08:31

Co do tej trzustki to skontaktowałbym się z lekarzem... Jeśli chodzi jednak o posiłki to na swoim przykładzie mogę polecić po prostu 1 posiłek co 2 h. Pracując na 3 zmiany ciężko ustalić, o której godzinie w ciągu dnia powinno się zjeść dlatego myślę, że lepszym rozwiązaniem było by po prostu przestrzeganie tego czy co 2 h uda mi się zjeść jakiś posiłek.

dodał odpowiedź 17 marca 2018 08:26

Ja tam bym mieszał

dodał odpowiedź 17 marca 2018 08:25

Sprecyzuj pytanie

dodał odpowiedź 18 lutego 2018 18:01

O co chodzi w tym pytaniu?

dodał odpowiedź 12 lutego 2018 15:48

A masz jakiś sprzęt do dyspozycji w domu? Hantle, drążek, piłka, cokolwiek? Jeżeli nie to najlepiej robić pompki, przysiady i brzuszki. Wykonujesz tyle powtórzeń ile potrzeba, abyś nie dał rady zrobić kolejnego.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie