Zadaj pytanie
9 marca 2018 18:22

Jak poszerzac wiedzę i możliwości na siłowni?

Od roku uczęszczam na siłownię i temat sportów siłowych jest dla mnie coraz bardziej interesujący, dlatego chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, a także poszerzac swoje możliwości w tym zakresie, ale nie wiem jak zacząć, gdzie szukać pomocy, gdzie znaleźć osoby zaangażowane w wprowadzenie w temat. Proszę o podpowiedź? Z góry dzięki
1479
1

Witaj,

Jeżeli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy zachęcam Cie do uczestnictwa w różnych szkoleniach, kursach czy oglądać np. live, osób które naprawdę posiadają duży zasób wiedzy, tutaj mogę polecić Mateusza Donajskiego, Mateusza Koralewskiego, czy Macieja Bielskiego.

Możesz również dołączyć do pewnych grup na Facebook, tutaj polecam:

Ugot2bestrong – Maciej Bielski, grupa dyskusyjna o żarciu i wsparciu, wózek & wagon Team, zdrowo z Medfood.

 

Pozdrawiam 

 

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

dodał odpowiedź 17 marca 2018 08:36
Dużo dają tzw. "vlogi"... Moja przygoda z kulturystyką rozpoczęła się wraz z przeglądaniem YouTube. Roi się tam od ludzi, którzy za darmo pokazują ich drogę do lepszej formy. Można się z tego wiele nauczyć. Osobiście nigdy nie korzystałem z żadnych forum, ponieważ ciężko zweryfikować wiarygodność osób wymieniających się informacjami. No i wiadomo, są też książki. Polecam "Metody Treningowe Kulturystyka" Leszka Michalskiego. Ta książka towarzyszy mi już od przeszło 2 lat i okazała się niezmiernie przydatna kiedy chciałem skupić się na zrozumieniu procesów zachodzących w ciele podczas treningu siłowego jak również podczas doboru ćwiczeń, diety i suplementów.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie