Zadaj pytanie
12 maja 2018 18:47

Syrop na apetyt?

Witam. Stosowaliście może syrop na apetyt? Często mam tak że czas najwyższy zjeść coś porządnego ale nie mam ochoty, w związku z tym że mam trudności w nabieraniu masy pomyślałem, że być może taki syrop wapomógł by mnie w okresie masowania. Znalazłem syrop tego typu na allegro ale może znacie coś jeszcze lepszego?
109
1
dodał odpowiedź 30 czerwca 2018 17:07
Cześć :) Jak widzisz, syrop na apetyt nie ma zbyt ciekawego składu:/ Już na 1. miejscu jest cukier. Myślę, że powinieneś stosować bardziej "naturalne" środki: 1. Jedz śniadanie - może to spowodować pobudzenie apetytu na dalszy ciąg dnia. 2. Jedz regularnie - jezeli przez jakiś czas będziesz jadł o stałych porach, twój organizm przyzwyczai się do tego i będziesz czuł głód. 3. Nie podjadaj - wyznacz sobie godziny posiłków i staraj się nie jeść pomiędzy nimi. 4. Ogranicz słodycze - jedząc je, możesz hamować apetyt na podstawowe posiłki. Mam nadzieję, że pomogłam :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie