Zadaj pytanie
8 stycznia 2014 23:24

dieta bezglutenowa

Trenuje sztuki walki. Mam treningi czasami 2 razy dziennie. Niestety ze względu zdrowotnych nie mogę jeść produktów które zawierają gluten bądź jego śladowej ilości. Również to się tyczy laktozy i aspertanu. Proszę o jakieś doradzenie w kwestii doboru odżywki białkowej i innych odpowiednich suplementów które nie zawierają w składzie tych czynników.
583
4
dodał odpowiedź 9 stycznia 2014 07:45
tutaj masz dania bezglutenowa : http://www.celiakia.pl/produkty-dozwolone/ http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,9305846,Dieta_bezglutenowa__tabela_produktow_bezpiecznych.html , z tych produktów ułóż dietę , a co do suplementów to większość nie zawiera glutenu , te ktore w skladzie maja tak zwane 'bialko z zarodkow pszenicy' czy tez bialko pszeniczne, roznie to nazywaja na opakowaniach, zawieraja gluten.
dodał odpowiedź 9 stycznia 2014 16:41
Skoro nie możesz takich produktów, to wystarczy jeść produkty bezglutenowe.
dodał odpowiedź 9 stycznia 2014 16:56
Ja wiem jakie produkty mogę jeść chodziło mi o suplementy dla sportowców.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie