Zadaj pytanie

Siła statyczna a dynamiczna, różnice

Witam. Jestem 16-latkiem trenującym sporty walki, moje pytanie brzmi następująco, czym się różni siła statyczna od dynamicznej i które rozwiązanie będzie lepsze przy SW? Mam możliwość treningu obwodowego, w czym mi on pomoże? z góry dziękuje i pozdrawiam
2504
3
dodał odpowiedź 28 stycznia 2014 08:44
siła dynamiczna to poprostu podnoszenie ciężarów nie radził bym tego pod sztuki walki bo będziesz wolniejszy i mniej wytrzymał siła dynamiczna poprawia siłę ciosu wytrzymałość , szybkość i kondycję . Pod sztuki walki siła dynamiczna najlepiej cross fit który jest pod sztuki walki jest bardzo intensywny i ciężki ale wszystko ci poprawi , trening obwodowy też jest dobry ale ja bardziej polecam ci cross fit .
dodał odpowiedź 28 stycznia 2014 11:33
Pod sztugi walki najlepszym treningiem jest sross fit szybkosc, wytrzymalosc, sila !
dodał odpowiedź 28 stycznia 2014 12:46
dzięki pozdro :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie