Zadaj pytanie
22 lutego 2014 18:46

zdrowy styl życia ?

Mam pewien problem. od jakiś wakacji zaczełam ze zdrowym stylem życia. na początku nie był on az tak zaawansowany jak teraz. poprawiła mi sie kondycja , wiecej biegam. i robie tez w domu przysiady .schudłam z 63 na 55. ostatnio jak sie wazyłam niby waze 56.600. Ale jak sie mierzyłam cm mi nie przybyło w sumie i nie wiem jak to odbierać :)
291
4
dodał odpowiedź 22 lutego 2014 19:17
... Boże. O której się ważyłaś, może to woda.
dodał komentarz 22 lutego 2014 19:51
po 13. pytam sie normalnie wiec mógłbyś normalnie odpowiedzieć.
dodał komentarz 22 lutego 2014 20:15
Ale na takie pytania nie da się normalnie odpowiedzieć, bo nie wiemy nic o tym jak się odżywiasz, jak wyglądasz, jak wygląda Twój body fat, nic a nic. Można tylko zgadywać, bo na tym polega odpowiadanie na Twoje pytanie. Pytasz o to, dlaczego mimo, że przytyłaś 1,600 kg. wymiary nie ruszyły. Ale ważysz się regularnie? Ile minęło od ostatniego ważenia? Mierzyłaś się dokładnie?
dodał odpowiedź 23 lutego 2014 10:36
Kolejne pytanie z tych dziwnych :) Moze to retencja wody w organiżmie. Zero informacji ktore pomogly by cokolwiek wskazać lub wykluczyc .
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie