Zadaj pytanie
12 marca 2014 19:14

Problem z piszczelami

Witam, ostatnio mam problemy z piszczelani :( wcześniej miałem z kolanami. Proszę o radę, pomoc
245
4
dodał odpowiedź 12 marca 2014 20:33
Witaj, mało informacji żeby w miarę pomóc. Kiedy odczułeś ból, od jakiego czasu, po jakich czynnościach bolą? Więcej precyzji :) Pozdrawiam
dodał komentarz 12 marca 2014 20:40
właśnie zrobiłem coś głupiego bo biegałem mocno 4 dni pod rząd :/ aż sie wstyd przyznać. Z kolanami miałem problem pewnie dlatego ze tak samo chciałem być za dobry, a długo bez biegania nie mogłem wytrzymać :)
dodał komentarz 12 marca 2014 21:02
Proponuje dać odpocząć nogą i powoli je przystosowywać np. biegając 3x w tygodniu. Nie od razu Rzym zbudowano :)
dodał odpowiedź 15 marca 2014 22:03
Jeżeli odczuwasz ból w piszczelach kiedy biegasz po twardej nawierzchni np. kostka, szosa to znaczy że może to być zapalenie okostnej typowe u początkujących biegaczy oraz przy mocniejszych treningach. Proponuje abyś przed bieganiem posmarował miejsca bólu maścią chłodzącą, bieganiu przykładaj zimne kompresy. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie