Zadaj pytanie
3 czerwca 2014 22:52

Agmatyna ile stosować ?

Czytałem dużo o agmatynie i ciekaw jestem w jakich dawkach ją brać ? 0,5g czy 1g po przy większej dawce ponoć są nieprzyjemne rewolucje żołądkowe. Tak więc w jakich porcjach ją polecacie stoswać ?
3254
6
dodał odpowiedź
dodał komentarz 3 czerwca 2014 23:11
Od 1 do 2 czyli od 0,5-1g. Ale nwm jak odczuje czy za dużo? Dzisiaj wziołem 1g i pompa była taka ze jak po superseriach na biceps i triceps + dropset, chciałem zrobić przedramie to nie dałem rady, a ręka zatrzymywała mi się w kącie 90 stopni i miałem problem by się przebrać, a pompa nei chciała schodzić, więc gdyby nie życzliwość kolegów to chyba bym się nie przebrał. ;D Myślę że będę brał jedną czubatą miarkę tego czyli od 0,5-1g mi wyjdzie zależy jak sobie sypne ;D
dodał odpowiedź 3 czerwca 2014 23:43
Siema. Ja osobiście polecam tylko jedną porcję przed treningiem ok. 0.5g. Jest to głównie prekursor tlenku azotu i wpływa właśnie na "pompę" mięśniową. Na jednych zadziała mocniej (właśnie chyba jesteś jednym z nich xD) a na innych mniej mimo iż jest jednym z tych najmocnieszych "producentów" tlenku azotu. Jeżeli organizm przyzwyczai się do takiej ilości wtedy możesz zwiększyć porcję. Pozdrawiam serdecznie :)
dodał odpowiedź 4 czerwca 2014 10:36
Do tak malych jednostek i suplementow w proszku polecam wage jubilerska sa nawet wersje kieszonkowe a cenowo nie wychodzi duzo
dodał odpowiedź 4 czerwca 2014 11:19
Witam! Zacznij od 0.5g w miare adaptacji zwiększaj porcje
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie