Zadaj pytanie

Mateusz Staszewski

Mateusz Staszewski
ranking
201
pytania
13
komentarze
5
odpowiedzi
14
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 3 czerwca 2014 22:31

Turbo jet ma dodatkowo beta-alanine, a g force l-glutamine. Najlepiej weź czyste BCAA - BCAA Powder !! ;) A wracając do wcześniejszego pytania, zależy po 1 czy masz diete ? Jeśli tak to bcaa będzie fajny antykatabolikiem i możesz je stosować przed/w trakcie treningu w dawce 1g na 10kg masy ciała. Ale jak dla mnie lepiej białko po treningu wypij sobie, choć jak masz kase to i dorzuć bcaa, lepsza regeneracja i więcej siły na treningu, a szejk białkowy po i świetna regeneracja ;)

dodał odpowiedź 1 czerwca 2014 17:24

Bcaa zwieksza synteze białek i mam zamiar brać teraz eaa bo dostałem a późnij bcaa z najwyższą ilością leucyny. Czy lepiej pieniądze z bcaa przeznaczyć na aakg lub cytruline i dorzucać do mojej agmatyny ? ;) Pozdro i dzieki za odpowiedzi ;)

dodał odpowiedź 1 czerwca 2014 11:13

JA nie pytam czy mogę tylko czy jest sens, dietę mam dopiętą i zastanawiam się czy do stacku przedtreningowego jest sens je dorzucać czy nie ? ;)

dodał odpowiedź 26 maja 2014 22:37

JA robię - pon nogi(razem z łydkami) + brzuch wszystkiego 9 ćw, wt - biceps, triceps i barki wszystkiego 7ćw(na biceps i triceps robię po 3 ćw w superseriach) czw - plecy, kaptury i łydki wszystkiego 9ćw pt - klata, przedramiona i brzuch wszystkiego 9ćw. DObrze jest ? Ułożyłem to tak aby mi było wygodnie i aby każdy trening był o podobnej intesywności(biceps i triceps muszę łączyć bo wtedy mam najlepsze efekty, a barków z klatą nie mogę bo za bardzo się przeciążam)

dodał odpowiedź 21 maja 2014 11:34

Przecież kupując izotoniki gotowe są one bogate w witaminy i minerały. Czyli jeśli dam źródło witamin z tabletki, źródło potasu z banana, źródło sodu z 2g soli + cukier i miód jako uzupełnienie węgli, nie wyjdzie mi prawdziwy i bardzo dobry izotonik, który dobrze mnie nawodnij ? ;)

dodał odpowiedź 31 marca 2014 12:32

Okej czyli robić przez 10 miesięcy crossfit, na każdym treningu inne WOD'y a po 3 miesiącach mogę wrócić do tego WOD'a od którego zaczynałem. Następnie robić przez 2 miesiące plan na siłę FBW/split/HST

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie