Zadaj pytanie

Słuchawki do biegania

Jakie polecacie słuchawki do biegania ?
1384
4

Oferta słuchawek dedykowanych dla biegaczy jest bardzo duża, ale ja chciałbym zasygnalizować inny problem. Słuchając muzyki podczas biegu, narażamy się na wiele niebezpieczeństw. Nie słyszymy nadjeżdżającego samochodu, quada, roweru czy nadbiegającego psa, co może się źle skończyć. To powinno się dotyczyć szczególnie pań, które niestety są bardziej narażone na „ataki” z zewnątrz a koncentracja na muzyce, zanim na tym, co się dzieje dookoła, podkreślam, może się źle skończyć. 

dodał odpowiedź 8 czerwca 2014 15:31
Siema. Ja od dość niedawna korzystam ze słuchawek Vivanco SPO 6060. Kupiłem od kumpla więc trochę po mniejszej cenie ale w sklepach też nie dasz za nie tak dużo. Lekkie, dobra jakość dziwęku. Polecam. Natomiast może tak zachwalam bo to są moje pierwsze słuchawki inne od tych "tradycyjnych". Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 8 czerwca 2014 16:15
Ja podczas biegania korzystam ze zwykłych słuchawek z zestawu słuchawkowego do telefonu nokia, nie wypadają, co jest dla mnie najważniejsze
dodał odpowiedź 8 czerwca 2014 16:20
Witam! Ja do biegania mam philipsy action fit. Mają fajne uchwyty na ucho więc nie ma sily żeby spadły podczas biegu :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie