Zadaj pytanie

zmiana kategorii wagowej

Witam od dłuższego czasu zastanawia mnie jak np bokserzy zmieniają kategorie wagowe. Najlepszym przykładem jest Tomasz Adamek który przeszedł do kategorii ciężkiej.. Jeżeli z biologicznych przyczyn nie da się budować mięśni i spalać tłuszczu too jak on wypracował takie mięśnie ? w końcu nie miał czasu aby zrobić normalnej masówki a potem zredukować
149
2
dodał odpowiedź 19 lipca 2014 14:53
Witaj, Tutaj dużą rolę odgrywa kadra takiego sportowca. Najlepsi trenerze,dietetycy i oczywiście pieniądze na suplementy jak nie na sterydy. Trenerzy razem z dietetykami obierają jak najlepszy program dietetyczny oraz trening. Układają to pod niego, po szeregu kompleksowych badań.(Tak, jak wspomniałem duża rola tutaj zależy od funduszy), Pozdrawiam
dodał odpowiedź 19 lipca 2014 18:56
Witaj, to już jest zawodostwo na bardzo wysokim poziomie co za tym idzie, w grę wchodzą ogromne pieniądzę. Tak jak wspomniał Gracjan, team zawodnika odgrywa ogromną role. Przy dużym budżecie z pewnością nie ma problemu z treningami bokserskimi i nabieraniem wagi. Pamiętaj rownież, że po walkach zawodnicy rownież mają kilka tyg odpoczynku wtedy rownież ich waga znacznie wzrasta.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie