Zadaj pytanie
8 sierpnia 2014 11:55

Siniaki na nogach

Witam, mam 16 lat i biegam od miesiąca. Biegam dla przyjemności by wzmocnić swoje ciało. Ostatnio zauważyłam, że na całych nogach od góry do dołu mam małe i średnie siniaki. Biegam codziennie rano mało intensywnie a na koniec daje z siebie 100%. Jakiejś specjalnej diety nie stosuje, po prostu unikam fast foodów. Dlaczego te siniaki się pojawiają? I co zrobić by już się nie pojawiały?
3678
4
dodał odpowiedź 8 sierpnia 2014 12:38
Siniaki nie pojawiają się ze względu na bieganie...siniaki powstają wskutek lekkiego stłuczenia tkanek. Możesz wkleić zdjęcie siniaków? Troszkę to dziwne jest, bo to nie możliwe, abyś miał siniaki przez bieganie, powietrze Cię bije? Bieganie jest często związane z kontuzjami. Być może cierpią Twoje stawy.
dodał odpowiedź 8 sierpnia 2014 14:28
Przepraszam ale jak mogę dodać tutaj zdjęcia ?
dodał odpowiedź 10 sierpnia 2014 18:09
Witam, możliwe że masz jakąś niewydolność żylną lub tętniczą i z tego powodu naczynia krwionośne nie wytrzymują i robią Ci się takie mini wylewy. Spróbuj przestać robić takie dobitki na koniec treningu i zobaczy czy objawy minely. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie