Zadaj pytanie
26 sierpnia 2014 12:04

opaski kompresyjne czy dają radę?

Witam zastanawiam się nad opaskami kompresyjnymi czy pomogą mi bo mam problem z piszczelami łydkami, nosić je po treningu czy w trakcie?pzdr
2259
3

Opaski czy skarpety kompresyjne na pewno pomogą przy bolesności łydek, dzięki stopniowej kompresji pomagają mięśniom znacznie szybciej się regenerować i będą mniej podatne na kontuzje. Skarpetki czy opaski kompresyjne możesz nosić zarówno w trakcie treningu, jak i po nim w celu lepszej i szybszej regeneracji. 

dodał odpowiedź 26 sierpnia 2014 17:57
Możesz ich spróbować, lecz na dłuższych dystansach. Mają one zapobiec kontuzji poprzez ścisk. Jaki masz problem z łydkami i piszczelami? Zwyczajnie Cię bolą? Przy zwykłym bieganiu nie odczujesz różnicy.
dodał komentarz 29 sierpnia 2014 23:30
Po treningach pilkarskich mialem 7lat przerwy i jestem 12kg ciezszy
dodał odpowiedź 26 sierpnia 2014 21:07
Witaj, możesz spróbować zastosować może pomoże. Kwestia też jaki masz problem z łydkami i piszczelami ?.... Spróbuj a się nie dowiesz ! :)... POZDRAWIAM
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie