Zadaj pytanie

Marek Bojanowski

Marek Bojanowski
ranking
13
pytania
0
komentarze
154
odpowiedzi
874
odznaki Ekspert złoty Komentator srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 1 września 2014 18:05

Witaj, myślę że w wieku 14 lat nie ma sensu brać suplementów, twój organizm się bardzo dobrze rozwija, wystarczy że zastosujesz " DIETE" "tRENING " "REGENERACJE" i zobaczysz że efekty będą nie ziemskie ! :) pOZDRAWIAM !

dodał odpowiedź 1 września 2014 18:05

Witaj, kreatynke polecam ci brać 5g przed i 5g po treningu, w dni nie treningowe nie bierz bo nie ma sensu.... Tak jak zalecił Pan Michał jest bardzo dobrze ;). POZDRAWIAM i pamiętaj o diecie !

dodał odpowiedź 1 września 2014 18:03

Witaj, Martwy ciąg to jedno z ciężkich ćwiczeń gdzie przy złej technice można nabawić się kontuzji.... Jeżeli ogarniesz technikę, możesz spokojnie ćwiczyć tylko nie przesadzaj z ciężarem wkońcu masz dopiero 15 lat ;). POZDRAWIAM !

dodał odpowiedź 1 września 2014 11:01

Witaj, moim zdaniem plan jest trochę dziwaczny i przydałoby się go wymienić..... Brakuje Tricepsa....... Dodam też że najpierw zrób całościowo jedną partie, potem rób druga partie a nie na przemian....... Wrzuć plan to pomożemy ci ocenić, jeżeli chodzi o suple na początek są nie potrzebne. Lepiej obierz cel czy redukcja czy masa - i obierz taką diete.... Pozdrawiam !

dodał odpowiedź 1 września 2014 10:58

Witaj, Kwestia ile ćwiczysz. Jeżeli twój staż już jest ok. 6 miesięcy to możesz se spokojnie zarzucić kreatynke :).... Chociaż przyjęło się bardziej że na redukcji częściej wybiera się BCAA ROZGAŁĘZione- o tym pomyśl, do tego jakieś witaminki, omega... Możesz również pomyśleć o białku po treningu lub w podczas posiłków .... POZDRAWIAM !

dodał odpowiedź 31 sierpnia 2014 21:18

Witaj, Dodatni bilans kaloryczny oczywiście i traktuj przedramiona jak normalny mięsień np. biceps i też ćwicz go np. raz w tygodniu po 2-3 ćwiczenia, 10-12 powtórzeń lub aż będzie palić i na pewno jakiś efekt będzie... Ale przeważnie Tak jak łydki tak i przedramiona to jest kwestia GENETYCZNA.... POZDRAWIAM !

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie