Zadaj pytanie

Michał Beszczyński

Michał Beszczyński
ranking
185
pytania
23
komentarze
9
odpowiedzi
5
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 8 września 2016 17:00

wypróbuje tylko czy mogą to być przysiady również z hantlami w dropsecie?

dodał odpowiedź 31 lipca 2016 11:19

Witam! Rozgrzewka która jest tu ukazana to to dynamiczny stretching.....Mam pytanie czy przed tą rozgrzewką nie należałoby przeprowadzić stawowej a przed nią aerobowej? ja trenuje w domu i wyszukuje rozgrzewek które spełniają te wszystkie warunki...ale czy to dobrze?

dodał odpowiedź 22 marca 2015 11:54

Moim zdaniem o formę można zadbać jeśli przestrzega się odpowiedniej diety a wraz z nią treningu i regeneracji...Jeśli chodzi o formę w letnie dni to nie warto przesadzać z trenowaniem gdyż można się przestrenować no i wydolność jest inna w czasie letnim...Pewnie Ci chodzi o formę jako wyglądu to powiem ci że jeśli ćwiczysz juz pól roku i jesteś zadowalony to trzymaj tak dalej:) Formę mozna robić ale z rozwagą...

dodał odpowiedź 23 stycznia 2015 11:28

Dzięki wam wszystkim!!!!

dodał odpowiedź 16 stycznia 2015 17:36

Oczywiście wzbogacenie o innego typu ćwiczenia jest wskazane, lecz same pompki chociaz jest to ćwiczenie wielostawowe nie zbudują do końca tego na co sie oczekuję....Chodzi mi o masę mięśniową...Pompki można wykonywac też na wiele sposobów utrudniając sobie nieco...Mam tu na myśli nogi na podwyższeniu, pompki na uchwytach, czy trójkątne oddziałujące na triceps i srodkową część klatki i przód barków. Ja bym Ci radził włączyć w to przysiady, brzuszki, i jesli masz drązek to ćwiczenia na plecy i bicepsy...

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie